Leírás és Paraméterek
ELŐNYÖK
- Jobb, gyorsabb és pontosabb leolvashatóság a szabadalmaztatott SOLA-FOCUS libellával
- Jobb leolvashatóságot biztosít a félhomályban a Sola-fluoreszkáló libella betét
- Kiváló mérési pontosság normál és fordított mérési helyzetben is
- Törhetetlen akrilüveg libellák nagyítóval (+20%) és 30 év libellagarancia
- Robusztus alumíniumprofil
- Ütéscsillapító végdugók
- Alkalmazható vízszintes és függőleges méréshez
| Termék típusa | Zártszelvény vízmérték |
| Méretek | 400 x 49 x 21 mm |
| Anyaga | alumínium |
| Szín | ezüst |
| Profilsúly | 520 g/m |
| Mérési tűrés standard pozícióban | 0,50 mm/m (0 029°) |
| Mérési tűrés fordított pozícióban | 1,00 mm/m (0 057°) |
| Vízszintes libella | 1 db |
| Függőleges libella | 1 db |
| Mérőfelület | eloxált |
| Végdugó | 1-K |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat