Leírás és Paraméterek
ELŐNYÖK
- Stabil, alumínium I-profil
- Törhetetlen akrilüveg csőlibella a torzításmentes leolvasásért
- Ütéscsillapító végdugók
- Beépített 45° fokos fix libella
- Alkalmazható vízszintes, függőleges és dőlésméréshez
| Termék típusa | I profilú vízmérték |
| Méretek | 1000 x 58 x 25 mm |
| Anyaga | Alumínium |
| Felületkezelés | eloxált |
| Szín | ezüst |
| Profilsúly | 650 g/m |
| Mérési tűrés standard pozícióban | 1,00 mm/m (0 057°) |
| Vízszintes libella | 1 db |
| Függőleges libella | 1 db |
| 45°-os libella | 1 db |
| Végdugó | 1-K |
Hasonló termékek
10.935 Ft
(8.610 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
12.235 Ft
9.550 Ft
(7.520 Ft + ÁFA)
22%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat