Leírás és Paraméterek
Kiválóan alkalmas belső terekhez, ahol valószínű a lefolyórendszer és a víz gyakori használata mint például a fürdőszobák. Széles szigetelő karima az épület vízszigetelésének csatlakozásához. 50 mm átmérjű oldalsó csatlakozással. Szerelési magasság 81.5 mm-től.
| Átfolyás | 50 L/perc |
| Bűzzár | 30 mm |
| A bűzzár nyomás ellenállása | 380 Pa |
| Terhelhetőség | 300 kg |
| Szennyvízelvezető cső átmérője | 50 mm |
| Teljes szerkezeti magasság | 96-130 mm |
| Anyaga (fém alkatrészek) | rozsdamentes acél AISI 304, DIN 1.4301 |
| Anyaga (műanyag alkatrészek) | polipropilén, amely ellenáll a mechanikai, kémiai és hőkárosodásnak |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
25.900 Ft
(20.394 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
28.855 Ft
(22.720 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
29.775 Ft
(23.445 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
9.375 Ft
(7.382 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
8.965 Ft
(7.059 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat