Leírás és Paraméterek
AL-KO Sub 13000 DS Premium
Az AL-KO Sub 13000 DS Premium segítségével kiszivattyúzhatjuk a vizet medencékből, kutakból, ciszternákból vagy akár elárasztott pincékből is. Rövid idő alatt megvalósul a szivattyúzás és az átvitel is a 650 W-os teljesítménnyel és a 10500 l/óráig terjedő sebességével. A szabadalmaztatott állítható szivattyútalp segítségével felületszívással kb. 3 mm-ig lehetséges a szivattyúzás. Praktikus, integrált fogantyúval van ellátva, illetve mindössze 6 kg súlyú, így könnyen mozgatható. Beépített úszókapcsolóval van felszerelve, és az automatikus szintszabályozásnak köszönhetően automatikusan elindítja a szivattyúzási folyamatot. Legfeljebb 5 méter mélyre tud lemerülni. A szivattyú kimenete 1,25 coll, a 90°-os könyökcsatlakozás pedig univerzális csatlakozódarabbal és kombinált csatlakozósapkával van ellátva, így minden típusú tömlőméret csatlakoztatható.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 650 W |
| Max.emelési magasság | 8 m |
| Max. szállítási mennyiség | 10500 l/h |
| Szivattyú meghajtó | 1 fokozatú |
| Nyomóvezeték átmérője | G1 1/4" (41,9 mm) |
| Termékvonal | Premium |
| Max.szemcseméret | 2 mm |
| Vezetékhossz | 10 M |
| Felület szívás | 3 mm-ig |
| Emelőmagasság 8 m Max | 10500 l/h |
| Max.merülési mélység | 5 m |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat