Leírás és Paraméterek
AL-KO Silver 468 P-A Bio Edition
Az AL-KO Silver 468 P-A Bio Edition fűnyíró 2in1 funkcióval rendelkezik, azaz mulcsozás és nyírás. Al-KO Pro típusú 1,9 kW-os motor 42 cm-es vágásszélességgel párosul. A vágómagasság kényelmesen és gyorsan, tengelyenként állítható 30-85 mm között, 4 fokozatban. Szükség esetén szerszám nélkül felhelyezhető egy "rendrakó" az oldalkidobáshoz. Az XL méretű kerekek könnyű és gyepkímélő haladást biztosítanak.
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 1.9 kW |
| Vágásszélesség | 42 cm |
| Vágómélység min/max | 30 - 85 mm |
| Hengerűrtartalom | 123 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Elektromos indítás | nem |
| Mulcsozás | igen |
| Állítható magasságú szár | nem |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Termékvonal | Comfort |
| Zajszint garantált | 95 dB |
| Sebesség előremenetben | 2.5 km/h |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Kerékmeghajtás | nincs |
| Funkciók | 2in1 |
| Fűgyűjtő ház anyaga | acél |
| Vágómagasság beállítás | tengelyenként, 4 fokozatban |
| Üzemanyag térfogat | 0.9 l |
| Hátsó kerékátmérő | 205 mm |
| Golyóscsapágyas kerekek | nem |
| Első kerékátmérő | 205 mm |
| Oldalkidobás | igen |
Hasonló termékek
119.990 Ft
116.390 Ft
(91.646 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
119.990 Ft
116.390 Ft
(91.646 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
119.990 Ft
116.390 Ft
(91.646 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
129.990 Ft
128.090 Ft
(100.858 Ft + ÁFA)
1%
Külső raktárról elérhető
135.550 Ft
119.990 Ft
(94.480 Ft + ÁFA)
11%
Raktáron
109.990 Ft
106.690 Ft
(84.008 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
109.520 Ft
93.950 Ft
(73.976 Ft + ÁFA)
14%
Külső raktárról elérhető
139.990 Ft
135.790 Ft
(106.921 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
139.990 Ft
135.790 Ft
(106.921 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
144.990 Ft
(114.165 Ft + ÁFA)
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat