Leírás és Paraméterek
AL-KO Silver 46.4 E Comfort
Könnyen kezelhető elektromos fűnyíró kimagasló ár-teljesítmény aránnyal. 1600 W-os teljesítményű erős villanymotor, így kipufogógázok és zaj nélkül végezhető a munka. Ergonomikus tolókar, mely összecsukható, így kisebb helyet foglal tárolásnál. Optimális vágó és gyűjtő teljesítmény, aerodinamikus házforma, szegélyek mentén is könnyen kezelhető. Nagyméretű, 65 literes műanyag fűgyűjtővel rendelkezik. 3in1 funkció, azaz nyírás, gyűjtés és mulcsozás. Rendkívül könnyen forgó XXL-es méretű kerekek. A fűgyűjtő egy beépített telítettség jelzőt is tartalmaz. 46 cm-es vágási szélesség jellemzi, illetve 30 - 75 mm között központilag állítható a vágómagasság.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 1600 W |
| Vágásszélesség | 46 cm |
| Vágómélység min/max | 30 - 75 mm |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |
| Oldalkidobás | nem |
| Zajszint garantált | 95 dB |
| Meghajtó típusa | elektromos |
| Sebesség előremenetben | 2.5 km/h |
| Első kerékátmérő | 200 mm |
| Fűgyűjtő ház anyaga | acél |
| Hátsó kerékátmérő | 280 mm |
| Funkciók | 3in1 |
| Kerékmeghajtás | nincs |
| Mulcsozás | igen |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Fűgyűjtő térfogat | 65 l |
Hasonló termékek
139.990 Ft
135.790 Ft
(106.921 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
139.990 Ft
135.790 Ft
(106.921 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
149.990 Ft
145.490 Ft
(114.559 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
135.550 Ft
119.990 Ft
(94.480 Ft + ÁFA)
11%
Raktáron
154.990 Ft
150.340 Ft
(118.378 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
129.990 Ft
124.090 Ft
(97.709 Ft + ÁFA)
5%
Raktáron
129.990 Ft
128.090 Ft
(100.858 Ft + ÁFA)
1%
Külső raktárról elérhető
159.990 Ft
155.190 Ft
(122.197 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
159.990 Ft
155.190 Ft
(122.197 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
159.990 Ft
155.190 Ft
(122.197 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat