Leírás és Paraméterek
AL-KO Premium 3.85 Li akkus fűnyíró - 1 db 5.0 Ah-s akksival, töltővel
Prémium minőségű és dizájnú AL-KO modell számos funkciónak köszönhetően kényelmes munkavégzést tesz lehetővé. Az innovatív összetevőknek, például a 36V-os lítium-ion akkumulátornak köszönhetően az AL-KO 3.85 Li Premium hosszú távú partnere a kertjének.
Miért jó a maxRUN Cockpit?
A maxRUN Cockpit kétkezes kapcsolójával rendkívül kényelmesen nyírhat, leolvashatja az akkumulátor töltöttségi szintjét, és aktiválhatja az Eco módot a hosszabb üzemidő érdekében.
A 36 voltos lítium-ion akkumulátor hatékony munkát tesz lehetővé akár 400 m²-es pázsiton. A Li-Ion celláknak köszönhetően ez az akkumulátor rendkívül hosszú élettartamú és nincs önkisülése. Teljes töltés idő 120 perc.
Prémium vágási magasságállítás központilag 6 fokozatban, ahol a vágási magasság 20 és 75 mm között állítható. A telítettségjelzővel ellátott műanyag/szövet fűgyűjtő doboz 45 literes űrtartalmú, és az aerodinamikus házformának köszönhetően hatékonyan tölthető. Különösen figyelemre méltó a teleszkópos tolókar, amely optimálisan az Ön magasságához igazítható. Kényelmes és gördülékenyen járó magasságállító gomb - a kívánt vágási magasság szuper egyszerűen, egy gombnyomással beállítható.Beépített fogantyúval az egyszerű szállítás és mulcsozás érdekében.
Az AL-KO 36 V akkumulátorcsaláddal működő kerti szerszámainknak köszönhetően szinte minden kerti feladathoz tökéletesen fel lesz szerelve.
Ez a kiszerelés 1 db 5.0 Ah-s akkut és töltőt tartalmaz.
| Akkumulátor feszültség | 36V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Önjáró/tolós | Tolós |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Vágásszélesség | 38 cm |
| Vágómélység min/max | 20 - 60 mm |
| Motor kivitel | szénkefe nélküli |
| Termékvonal | Comfort |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Kar magasságának beállítása | egyszerű magasságbeállítás |
| Tolókar | fogantyú típusa:Standard fogantyú borítás |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Fűgyűjtő anyaga | szövet |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Max.működési idő 5.0Ah | 39 perc |
| Oldalkidobás | nem |
| Fűgyűjtő ház anyaga | műanyag |
| Hátsó kerékátmérő | 230 mm |
| Első kerékátmérő | 150 mm |
| Fűgyűjtő térfogat | 50 l |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Meghajtó típusa | akkus |
| Zajszint garantált | 92 dB |
| Kerékmeghajtás | nincs |
| Fűgyűjtő | Igen |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat