Leírás és Paraméterek
AL-KO MH 2810
Nagyméretű betöltőtölcsérrel rendelkezik, amely maximum 40 mm átmérőjű ágakat képes felaprítani a ferde késeknek köszönhetően. A görgős behúzóval ellátott, extra nagy tölcsérbe az aprítandó anyag könnyedén és kényelmesen beadagolható. Stabil házzal rendelkezik, nagy kerekekkel, így könnyű szállítani. 48 literes gyűjtődoboz, mely átlátszó és biztonsági zárral van felszerelve.
Tartozékok: 1 db tömőrúd
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 2800 W |
| Gyűjtő anyaga | műanyag |
| Golyóscsapágyas kerekek | nem |
| Vágórendszer | késes |
| Max.ág átmérő | 40 mm |
| Biztosíték | 16 A |
| Gyűjtő térfogata | 48 l |
Hasonló termékek
99.990 Ft
96.990 Ft
(76.370 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
119.900 Ft
116.305 Ft
(91.579 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
36.990 Ft
35.880 Ft
(28.252 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
34.990 Ft
33.940 Ft
(26.724 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
(141.724 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
239.900 Ft
232.705 Ft
(183.232 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
259.900 Ft
252.105 Ft
(198.508 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat