Leírás és Paraméterek
AL-KO LH 2810
Nagyméretű betöltőtölcsérrel rendelkezik, amely maximum 42 mm átmérőjű ágakat képes felaprítani. A görgős behúzóval ellátott, extra nagy tölcsérbe az aprítandó anyag könnyedén és kényelmesen beadagolható. A préselő technológiának köszönhetően a keményebb és öregebb fához alkalmas, de használható kisebb gallyakhoz és növényekhez is. Stabil házzal rendelkezik, nagy kerekekkel, így könnyű szállítani. 48 literes gyűjtődoboz, mely átlátszó és biztonsági zárral van felszerelve.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 2800 W |
| Max.ág átmérő | 40 mm |
| Vágórendszer | hengerkéses |
| Gyűjtő anyaga | műanyag |
| Golyóscsapágyas kerekek | nem |
| Biztosíték | 16 A |
| Gyűjtő térfogata | 48 l |
Hasonló termékek
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
119.900 Ft
116.305 Ft
(91.579 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
36.990 Ft
35.880 Ft
(28.252 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
34.990 Ft
33.940 Ft
(26.724 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
(141.724 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
239.900 Ft
232.705 Ft
(183.232 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
259.900 Ft
252.105 Ft
(198.508 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat