Leírás és Paraméterek
AL-KO HWA 6000/5 Comfort
Az AL-KO HWA 6000/5 Comfort házi vízellátó automata nagy szállítási teljesítménnyel rendelkezik, ideális választás öntözőrendszerekhez. Sárgaréz szerelvények, rozsdamentes anyagok az összes vízvezető alkatrészen. Maximum 60 m-es emelési magasság és maximum 8 m-es szívómélyég. Beépített, szabadalmaztatott XXL-es szűrő, energiahatékony, szárazonfutás elleni védelemmel ellátott, miközben állandó nyomáson működik. 1 colos szabvány csatlakozások jellemzik. Rendkívül kevés karbantartást igényel és nagyon halkan működik. Nem használható ivóvízhez, csak 35 Celsius alatti hőmérsékletű használati vízhez vagy klóros vízhez. Könnyen hordozható az ergonomikus markolatnak köszönhetően.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 1400 W |
| Max.emelési magasság | 60 m |
| Max. szállítási mennyiség | 6000 l/h |
| Max.szívómagasság | 8 m |
| Szivattyú meghajtó | 5 fokozatú |
| Zajszint garantált | 73 dB |
| Max.nyomás | 6 bar |
| Szűrő | van |
| Szűrő kulcs | van |
Hasonló termékek
99.990 Ft
96.990 Ft
(76.370 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
99.990 Ft
96.990 Ft
(76.370 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
79.990 Ft
77.590 Ft
(61.094 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
74.990 Ft
72.740 Ft
(57.276 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
72.990 Ft
65.990 Ft
(51.961 Ft + ÁFA)
10%
Raktáron
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat