Leírás és Paraméterek
AL-KO HWA 3600 Classic
Az AL-KO HWA 3600 Classic házi vízellátó automata nagy szállítási teljesítménnyel rendelkezik, ideális választás öntözőrendszerekhez. Erős szívóhatás és hatékony vízfolyás a beépített Venturi rendszerrel. Hosszú élettartamot biztosít az üvegszál erősítésű szivattyúház révén. Maximum 38 m-es emelési magasság és maximum 8 m-es szívómélyég. Beépített, szabadalmaztatott XXL-es szűrő, energiahatékony, szárazonfutás elleni védelemmel ellátott, miközben állandó nyomáson működik. 1 colos szabvány csatlakozások jellemzik. Nem használható ivóvízhez, csak 35 Celsius alatti hőmérsékletű használati vízhez vagy klóros vízhez. Könnyen hordozható az ergonomikus markolatnak köszönhetően.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 850 W |
| Max.emelési magasság | 38 m |
| Max. szállítási mennyiség | 3600 l/h |
| Max.szívómagasság | 8 m |
| Szivattyú meghajtó | 1 fokozatú |
| Nyomóvezeték átmérője | G 1" (33,3 mm) |
| Termékvonal | Easy |
| Szűrő | van |
| Nyomás kapcsoló | elektronikus |
| Nyomásjelző | nincs |
| Zajszint garantált | 76 dB |
| Szívóvezeték átmérő | G 1" (33,3 mm) |
| Zajszint mért | 74 dB |
| Szűrő kulcs | nincs |
| Max.nyomás | 3.8 bar |
Hasonló termékek
54.900 Ft
53.255 Ft
(41.933 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
47.990 Ft
46.550 Ft
(36.654 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
72.990 Ft
65.990 Ft
(51.961 Ft + ÁFA)
10%
Raktáron
74.990 Ft
72.740 Ft
(57.276 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat