Leírás és Paraméterek
AL-KO HW 3600
Az AL-KO HW 3600 erős szívóhatást és hatékony vízfolyást biztosít. Maximum 38 m-es szállítási magasság és maximum 8 m-es önfelszívási magasság. Nagy méretű szűrő, mely könnyen tisztítható. A bekapcsolási nyomás 1,5 bar, a kikapcsolási nyomás 2,8 bar. A 17 literes nyomástartó edény kellő víztartalékot biztosít. 1 colos szabvány csatlakozások. Az axiális tengely kerámiatömítése révén hosszú, tartós élettartamú. Ivóvízhez nem használható, csak 35 Celsius fok alatti vízhőmérsékletű használati és klóros vízhez.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 850 W |
| Max.emelési magasság | 38 m |
| Max. szállítási mennyiség | 3600 l/h |
| Max.szívómagasság | 8 m |
| Szivattyú meghajtó | 1 fokozatú |
| Termékvonal | Easy |
| Kikapcsolási nyomás | 2.8 bar |
| Nyomástartály térfogata | 17 l |
| Nyomás kapcsoló | mechanikus |
| Szűrő kulcs | nincs |
| Bekapcsolási nyomás | 1.5 bar |
| Zajszint garantált | 76 dB |
| Zajszint mért | 74 dB |
| Szűrő | van |
| Max.nyomás | 3.8 bar |
| Nyomásjelző | nyomásmérő |
Hasonló termékek
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
54.900 Ft
53.255 Ft
(41.933 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
72.990 Ft
65.990 Ft
(51.961 Ft + ÁFA)
10%
Raktáron
74.990 Ft
72.740 Ft
(57.276 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
47.990 Ft
46.550 Ft
(36.654 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat