Leírás és Paraméterek
AL-KO GT 4030
Az AL-KO GT 4030 szegélynyíró segítségével rendkívül halk és károsanyag kibocsátás mentes munkát végezhetünk. Praktikus és könnyű használatot biztosít a kis súlyának, az állítható kiegészítő fogantyúnak illetve a rugalmas vágófejnek köszönhetően. A vágófej 30 cm szélességben vág és növényvédő kengyellel van ellátva, így pontos nyírást alkalmazhatunk a gyep szélén, a bokrok alatt és a falak mentén. Hosszú élettartamú 36 V-os Li-ion technológiájú akkumulátorral kompatibilis. A koppintásos automatika segítségével könnyen, a nyírás közben beállítható a kívánt nyírószál hosszúság. Az állítható hosszúságú, alumínium teleszkópos nyél egyedileg tetszőlegesen beállítható. Akkumulátor és töltő nem tartozék!
| Akkumulátor feszültség | 36V |
| Vágóeszköz tulajdonság | Damilos |
| Márka | AL-KO |
| Vágási szélesség damil | 30 cm |
| Teleszkópos kar | igen |
| Meghajtó típusa | akkus |
| Kompatibilis akkuk | 113280, 113524 |
| Max.működési idő 4.0Ah | 60 perc |
| Töltési idő 4.0Ah | 90 perc |
| Max.működési idő 5.0Ah | 80 perc |
| Osztott szár | nem |
| Damil utánállítás | koppintós |
| Töltési idő 5.0Ah | 120 perc |
| Akkus család | AL-KO 36 V |
| Zajszint garantált | 96 dB |
Hasonló termékek
29.990 Ft
29.090 Ft
(22.906 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
19.990 Ft
19.390 Ft
(15.268 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
19.990 Ft
19.390 Ft
(15.268 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
39.615 Ft
(31.193 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
17.990 Ft
17.450 Ft
(13.740 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
40.285 Ft
(31.720 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
47.990 Ft
46.550 Ft
(36.654 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
52.990 Ft
51.400 Ft
(40.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat