Leírás és Paraméterek
AL-KO Drain 20000 HD
1300 W-os teljesítmény a szennyvíz szivattyúzásához. Könnyen megbirkózik akár 5% lebegő szeméttel és akár 38 mm szemcsemérettel is. A hosszú élettartam garantált a speciálisan kezelt inox rozsdamentes acélból készült tengelynek és az üvegszállal megerősített polipropilén háznak köszönhetően, így a motor nem igényel külön karbantartást. A búvárszivattyú úszókapcsolóval van felszerelve, és az automatikus szintszabályozásnak köszönhetően automatikusan elindítja a szivattyúzási folyamatot. Univerzális könyökcsatlakozás és kombinált csatlakozósapka is a csomag tartalma. Legfeljebb 7 méter mélyre tud lemerülni. Akár 10 méteres emelőmagassággal is megbirkózik. A búvárszivattyú nem rendelkezik ivóvíz minősítéssel, és csak 35 °C hőmérséklet alatti folyadék szállítására alkalmas. Nem alkalmazható továbbá sós vízben, vagy agresszív vegyszereket tartalmazó vízben történő használatra sem.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 1300 W |
| Max.emelési magasság | 10 m |
| Max. szállítási mennyiség | 20000 l/h |
| Szivattyú meghajtó | 1 fokozatú |
| Felület szívás | 45 mm-ig |
| Max.szemcseméret | 38 mm |
| Vezetékhossz | 10 m |
| Termékvonal | Premium |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat