Leírás és Paraméterek
AL-KO Drain 12000 Comfort szennyvízszivattyú
850 W-os teljesítmény a szennyvíz szivattyúzásához. Könnyen megbirkózik akár 5% lebegő szeméttel és akár 30 mm szemcsemérettel is. A hosszú élettartam garantált a rozsdamentes acélból készült tengelynek és az üvegszállal megerősített polipropilén háznak köszönhetően, így a motor nem igényel külön karbantartást. Automatikus kikapcsolással rendelkezik az úszókapcsolónak köszönhetően. Univerzális könyökcsatlakozás és kombinált csatlakozósapka is a csomag tartalma. Legfeljebb 5 méter mélyre tud lemerülni. A búvárszivattyú nem alkalmas ivóvízre, hanem csak 35 °C alatti üzemi vízre. Nem használható homokot tartalmazó vízben illetve sós vízben.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 850 W |
| Max.emelési magasság | 10 m |
| Max. szállítási mennyiség | 12000 l/h |
| Szivattyú meghajtó | 1 fokozatú |
| Nyomóvezeték átmérője | G1 1/4" (41,9 mm) |
| Termékvonal | Comfort |
| Vezetékhossz | 10 M |
| Max.szemcseméret | 30 mm |
| Emelőmagasság 10m Max | 12000 l/h |
| Max.merülési mélység | 5 m |
| Felület szívás | 40 mm |
Hasonló termékek
34.990 Ft
33.940 Ft
(26.724 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
34.990 Ft
(27.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
39.990 Ft
38.790 Ft
(30.543 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
30.005 Ft
25.990 Ft
(20.465 Ft + ÁFA)
13%
Raktáron
29.990 Ft
29.090 Ft
(22.906 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
47.990 Ft
46.550 Ft
(36.654 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
24.990 Ft
24.240 Ft
(19.087 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat