Leírás és Paraméterek
AL-KO Dive 5600/44
Az AL-KO Dive 5600/44 búvárszivattyú közvetlen nyomásos öntözést biztosít kutakból, esővízgyűjtőkből. Automatikus működés elektronikus nyomáskapcsolóval történő vezérléssel. Erőteljes 1200 W-os motorjával a 4 fokozatú szivattyú-járókerék akár 5600 l/h áramlási sebességet is elérhet, így a vízszivattyúzás pillanatok alatt megtörténik. 7 m-es merülési mélységig tervezték, és akár 44 m-es emelőmagasságot is képes kezelni. A maximális szemcseátmérő 0,5 mm. Masszív INOX acél burkolattal, szivattyúbemeneti szűrőráccsal és rozsdamentes szivattyútengellyel rendelkezik. Az „úszó”, melynek köszönhetően a víz elszívása mindig a ciszterna felső, tiszta részéből történik, szerszám nélkül is felszerelhető. A szivattyú ekkor fekvő helyzetben használható. A búvárszivattyú nem rendelkezik ivóvíz minősítéssel, csak 35 °C hőmérséklet alatti folyadék szállítására alkalmas. Nem alkalmas továbbá sós vízben, agresszív vegyszereket vagy homokot tartalmazó vízben történő használatra sem.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 1200 W |
| Max.emelési magasság | 44 m |
| Max. szállítási mennyiség | 5600 l/h |
| Szivattyú meghajtó | 4 fokozatú |
| Meghajtó típusa | elektromos |
| Max.szemcseméret | 0.5 mm |
| Termékvonal | Premium |
| Vezetékhossz | 10 m |
| Max.nyomás | 4.4 bar |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat