Leírás és Paraméterek
AL-KO Comfort 46.0 SP-A
46 cm-es vágási szélesség, 1 sebességes kerékhajtás. Kényelmes központi vágási magasság 7 fokozatban 3-8 cm között. AL-KO Pro típusú benzinmotor, ergonomikus kialakítású tolókar és a golyóscsapágyas XXL-es gyepbarát kerekek. Nagy, 60 l-es fűgyűjtővel és telítettségjelzővel rendelkezik. 3in1 funkció, azaz: fűnyírás, fűgyűjtés és mulcsozás. Acéllemez ház MaxAirflow technológiával az ideálisabb vágó és gyűjtő teljesítményért. Az elülső hordozófogantyú segítségével könnyen lehet hordozni is.
Tartozékok: 60 l-es fűgyűjtő
| Típus | Benzines |
| Önjáró/tolós | Tolós |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 1.9 kW |
| Vágásszélesség | 46 cm |
| Motor típus | 026 |
| Hengerűrtartalom | 123 ccm |
| Motor fajta | 4 ütemű |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Elektromos indítás | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | igen |
| Termékvonal | Comfort |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Fűnyíróház változat | Highline |
| Első kerékátmérő | 200 mm |
| Hátsó kerékátmérő | 280 mm |
| Oldalkidobás | nem |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Mulcsozás | igen |
| Zajszint mért | 94 dB |
| Hangnyomás mért | 84 dB |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Sebesség előremenetben | 3.5 km/h |
| Fűgyűjtő ház anyaga | acél |
| Kések száma | 1 ST |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Funkciók | 3in1 |
| Fűgyűjtő térfogat liter | 60 l |
| Kerékmeghajtás | 1 sebességes kerékmeghajtás |
| Kés típus | gyémánt csiszolt |
Hasonló termékek
149.990 Ft
145.490 Ft
(114.559 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
144.990 Ft
(114.165 Ft + ÁFA)
Raktáron
159.990 Ft
155.190 Ft
(122.197 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
159.990 Ft
155.190 Ft
(122.197 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
159.990 Ft
155.190 Ft
(122.197 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
139.990 Ft
135.790 Ft
(106.921 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
139.990 Ft
135.790 Ft
(106.921 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
162.520 Ft
(127.969 Ft + ÁFA)
Raktáron
135.550 Ft
119.990 Ft
(94.480 Ft + ÁFA)
11%
Raktáron
129.990 Ft
128.090 Ft
(100.858 Ft + ÁFA)
1%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat