Leírás és Paraméterek
AL-KO Comfort 46.0 SP-A
Az AL-KO Comfort 46.0 SP-A benzines fűnyíró 46 cm-es vágási szélességgel és 1 sebességes kerékhajtással rendelkezik. Kényelmes központi vágási magasság 7 fokozatban 3-8 cm között. AL-KO Pro 145 QSS típusú benzinmotor, ergonomikus kialakítású tolókar és a golyóscsapágyas XXL-es gyepbarát kerekek jellemzik. Nagy, 60 l-es fűgyűjtő, beépített telítettségjelzővel. 4in1 funkció, azaz: fűnyírás, fűgyűjtés, oldalkidobás és mulcsozás. Acéllemez ház MaxAirflow technológiával az ideálisabb vágó és gyűjtő teljesítményért. Az elülső hordozófogantyú segítségével könnyen lehet hordozni.
Tartozékok: 60 l-es fűgyűjtő
| Típus | Benzines |
| Önjáró/tolós | Önjáró |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 2.1 kW |
| Vágásszélesség | 46 cm |
| Motor típus | 027 |
| Hengerűrtartalom | 139 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Elektromos indítás | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | igen |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Fűgyűjtő ház anyaga | acél |
| Első kerékátmérő | 200 mm |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Fűgyűjtő térfogat | 60 l |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Kerékmeghajtás | 1 sebességes kerékmeghajtás |
| Oldalkidobás | igen |
| Sebesség előremenetben | 3.5 km/h |
| Mulcsozás | igen |
| Funkciók | 4in1 |
| Hátsó kerékátmérő | 280 mm |
| Üzemanyag térfogat | 0.9 l |
| Zajszint garantált | 95 dB |
Hasonló termékek
154.990 Ft
150.340 Ft
(118.378 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
159.990 Ft
155.190 Ft
(122.197 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
159.990 Ft
155.190 Ft
(122.197 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
149.990 Ft
145.490 Ft
(114.559 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
162.520 Ft
(127.969 Ft + ÁFA)
Raktáron
144.990 Ft
(114.165 Ft + ÁFA)
Raktáron
139.990 Ft
135.790 Ft
(106.921 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
139.990 Ft
135.790 Ft
(106.921 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
135.550 Ft
119.990 Ft
(94.480 Ft + ÁFA)
11%
Raktáron
177.730 Ft
(139.945 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat