Leírás és Paraméterek
AL-KO Comfort 38.2 E
Könnyen kezelhető elektromos fűnyíró kimagasló ár-teljesítmény aránnyal. 1600 W-os teljesítményű erős villanymotor, így kipufogógázok és zaj nélkül végezhető a munka. Ergonomikus tolókar, mely összecsukható, így kisebb helyet foglal tárolásnál. Optimális vágó és gyűjtő teljesítmény, aerodinamikus házforma, szegélyek mentén is könnyen kezelhető. Nagyméretű, 45 literes műanyag fűgyűjtővel rendelkezik. 3in1 funkció, azaz nyírás, gyűjtés és mulcsozás. A fűgyűjtő egy beépített telítettség jelzőt is tartalmaz. 38 cm-es vágási szélesség jellemzi, illetve 20 - 75 mm között központilag állítható a vágómagasság.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 1600 W |
| Vágásszélesség | 38 cm |
| Vágómélység min/max | 20 - 75 mm |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Zajszint garantált | 95 dB |
| Meghajtó típusa | elektromos |
| Mulcsozás | igen |
| Hátsó kerékátmérő | 220 mm |
| Fűgyűjtő térfogat | 45 l |
| Kerékmeghajtás | nincs |
| Első kerékátmérő | 155 mm |
| Sebesség előremenetben | 2.5 km/h |
| Oldalkidobás | nem |
| Golyóscsapágyas kerekek | nem |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Funkciók | 3in1 |
| Vágómagasság beállítás | központi, 6 fokozatban |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |
| Fűgyűjtő anyaga | szövet kemény tetővel |
Hasonló termékek
66.900 Ft
(52.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
74.990 Ft
72.740 Ft
(57.276 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat