Leírás és Paraméterek
AL-KO Comfort 38 P Combi-Care
Az AL-KO Comfort 38 P Combi-Care benzines talajlazítót 1,3 kW-os benzinmotor hajtja. A 38 cm-es munkaszélességnek és a kompakt kialakításának köszönhetően kényelmes és gyors munkavégzést biztosít. A munkamélység központilag 5 fokozatban állítható. A talajlazító henger 14 masszív acélkéssel van felszerelve, a gyepszellőztető henger pedig 24 robosztus acélrugóval rendelkezik, amelyek hosszú élettartamot biztosítanak. A mohát, az elszáradt fűcsomót és a növényi maradványokat véglegesen eltávolítják. A tolókar magassága egyszerűen állítható. 3in1 funkció, azaz talajlazítás, gyepszellőztetés és gyűjtés.
Tartozékok: 55 l-es gyűjtőzsák, gyepszellőztető henger
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 1.3 kW |
| Hengerűrtartalom | 53 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Elektromos indítás | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | nem |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Talajlazító henger szám | 24 |
| Hátsó kerékátmérő | 65 mm |
| Levegőztetés lehetséges | igen |
| Zajszint garantált | 99 dB |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Első kerékátmérő | 205 mm |
| Talajlazítás mélysége max. | 17 mm |
| Fűgyűjtő térfogat | 55 l |
| Termékvonal | Comfort |
| Fűgyűjtő anyaga | szövet |
| Acélkések száma függőlegesen | 14 |
| Munkaszél. gyepszellőztés | 37 cm |
| Üzemanyag térfogat | 1.2 l |
| Fűgyűjtő ház anyaga | műanyag |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | nincs |
| Munkaszél. talajlazítás | 38 cm |
Hasonló termékek
135.550 Ft
119.990 Ft
(94.480 Ft + ÁFA)
11%
Raktáron
139.990 Ft
135.790 Ft
(106.921 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
129.990 Ft
128.090 Ft
(100.858 Ft + ÁFA)
1%
Külső raktárról elérhető
129.990 Ft
124.090 Ft
(97.709 Ft + ÁFA)
5%
Raktáron
144.990 Ft
(114.165 Ft + ÁFA)
Raktáron
149.990 Ft
145.490 Ft
(114.559 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
119.990 Ft
116.390 Ft
(91.646 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
119.990 Ft
116.390 Ft
(91.646 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
119.990 Ft
116.390 Ft
(91.646 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
154.990 Ft
150.340 Ft
(118.378 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat