Leírás és Paraméterek
AL-KO Comfort 34 E
Könnyen kezelhető elektromos fűnyíró kimagasló ár-teljesítmény aránnyal. 1200 W-os teljesítményű erős villanymotor, így kipufogógázok és zaj nélkül végezhető a munka. Ergonomikus tolókar, mely összecsukható, így kisebb helyet foglal tárolásnál. Optimális vágó és gyűjtő teljesítmény, aerodinamikus házforma, szegélyek mentén is könnyen kezelhető. Nagyméretű, 37 literes műanyag fűgyűjtővel rendelkezik. A fűgyűjtő egy beépített telítettség jelzőt is tartalmaz. 34 cm-es vágási szélesség jellemzi, illetve 28 - 68 mm között központilag állítható a vágómagasság.
Tartozék: 37 l-es fűgyűjtő
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 1200 W |
| Vágásszélesség | 34 cm |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Mulcsozás | nem |
| Vágómélység min/max | 28 - 68 mm |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |
| Funkciók | 2in1 |
| Golyóscsapágyas kerekek | nem |
| Zajszint garantált | 90 dB |
| Első kerékátmérő | 145 mm |
| Fűgyűjtő térfogat | 37 l |
| Fűgyűjtő ház anyaga | műanyag |
| Vágómagasság beállítás | központi, 6 fokozatban |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Sebesség előremenetben | 2.5 km/h |
| Hátsó kerékátmérő | 155 mm |
| Kerékmeghajtás | nincs |
| Meghajtó típusa | elektromos |
| Oldalkidobás | nem |
| Termékvonal | Comfort |
Hasonló termékek
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat