Leírás és Paraméterek
AL-KO Combi-Care 36 E Comfort
Az AL-KO Combi-Care 36 E Comfort elektromos talajlazítót 1500 W-os villanymotor hajtja. A 36 cm-es munkaszélességnek és a kompakt kialakításának köszönhetően kényelmes és gyors munkavégzést biztosít. A munkamélység központilag 5 fokozatban állítható. A talajlazító henger 20 masszív acélkéssel van felszerelve, a gyepszellőztető henger pedig 44 robosztus acélrugóval rendelkezik, amelyek hosszú élettartamot biztosítanak. A mohát, az elszáradt fűcsomót és a növényi maradványokat véglegesen eltávolítják. A tolókar magassága egyszerűen állítható. 3in1 funkció, azaz talajlazítás, gyepszellőztetés és gyűjtés.
Tartozékok: 55 l-es gyűjtőzsák, gyepszellőztető henger
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 1500 W |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Hátsó kerékátmérő | 160 mm |
| Fűgyűjtő térfogat | 55 l |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | nincs |
| Munkaszél. gyepszellőztés | 36 cm |
| Talajlazítás mélysége max. | 12 mm |
| Termékvonal | Comfort |
| Acélkések száma függőlegesen | 20 |
| Levegőztetés lehetséges | igen |
| Golyóscsapágyas kerekek | nem |
| Talajlazító henger szám | 44 |
| Zajszint garantált | 94 dB |
| Munkaszél. talajlazítás | 36 cm |
| Vágómagasság beállítás | központi, 5 fokozatban |
| Első kerékátmérő | 140 mm |
| Fűgyűjtő ház anyaga | műanyag |
| Meghajtó típusa | elektromos |
| Fűgyűjtő anyaga | szövet |
Hasonló termékek
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
66.900 Ft
(52.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat