Leírás és Paraméterek
AL-KO BMP 30000
Nagy mennyiségű vízhez erőteljes négyütemű benzinmotoros szivattyú. Robusztus vázzal felszerelve a könnyű szállításhoz, mely egyben védi is a szivattyút és stabilan tartja. Ideális segítség elárasztott alagsor, víztartályok kiszivattyúzásához. Nagy teljesítmény mellett alacsony üzemanyag fogyasztású. A 4,1 kW-os motor max 27 m magasságig szivattyúzza fel a vizet akár 6 méterről. Óránként 30.000 liter maximális szivattyúzott mennyiség.
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 4.1 kW |
| max.emelési magasság | 27 m |
| Max. szállítási mennyiség | 30000 l/h |
| Max.szívómagasság | 6 m |
| Szivattyú meghajtó | 1 fokozatú |
| Nyomóvezeték átmérője | G 2" (59,61 mm) |
| Motor fajta | 4 ütemű |
| Hengerűrtartalom | 196 ccm |
| Fordulatszám | 3600 óra/perc |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Termékvonal | Premium |
| Max.alulnyomás | 0.6 bar |
| Zajszint garantált | 104 dB |
| Max.nyomás | 2.7 bar |
| Zajszint mért | 102 dB |
| Hangnyomás mért | 91 dB |
| Szívóvezeték átmérő | G 2" (59,61 mm) |
Hasonló termékek
99.990 Ft
96.990 Ft
(76.370 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
79.990 Ft
77.590 Ft
(61.094 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
74.990 Ft
72.740 Ft
(57.276 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
72.990 Ft
65.990 Ft
(51.961 Ft + ÁFA)
10%
Raktáron
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat