Leírás és Paraméterek
AL-KO 38.4 E COMBI CARE talajlazító
AL-KO Comfort 38.4 E Combi Care elektromos talajlazító 1400 W-os teljesítménnyel, 38 cm munkaszélességgel, állítható magasságú tolókarral és 50 l-es fűgyűjtővel rendelkezik.
A 38.4 E Combi Care talajlazítót egy 1400 W-os villanymotor hajtja. Ennek köszönhetően megkímélheti magát attól, hogy akkumulátort cseréljen vagy üzemanyaggal töltse fel. A 38 cm-es munkaszélességgel a kompakt kialakítás kényelmes munkavégzést és az 1 tengelyes kialakításnak köszönhetően könnyű manőverezést biztosít a kanyarokban és az akadályok körül. A talajlazító henger mélysége központilag és fokozatmentesen állítható (+6 - -14 mm). A talajlazító henger 14 robusztus acél pengével van felszerelve, amelyek eltávolítják a mohát, a gazt és az elhalt gyepet, . A szabadon álló hátsó kerekek megakadályozzák a fű leülepedését, így jobb tapadást biztosítanak.
Tartozékok: egy 50 l-es szövetgyűjtő táska és egy ventilátor henger.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 1400 W |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Munkaszél. gyepszellőztetés | 38 cm |
| Fűgyűjtő ház anyaga | műanyag |
| Fűgyűjtő térfogat | 50 l |
| Meghajtó típusa | elektromos |
| Talajlazító henger szám | 24 |
| Levegőztetés lehetséges | igen |
| Golyóscsapágyas kerekek | nem |
| Fűgyűjtő anyaga | szövet |
| Zajszint garantált | 99 dB |
| Acélkések száma függőlegesen | 14 |
| Munkaszél. talajlazítás | 38 cm |
| Alkalmas fűfelület | 800 m2 |
| Vágómagasság beállítás | Központi, 5 fokozatban |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | nincs |
| Első kerékátmérő | 205 mm |
| Hátsó kerékátmérő | 94 mm |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat