Leírás és Paraméterek
AKZO Supralux Tilatex Pro beltéri falfesték
A TILATEX PRO matt falfesték kiválóan alkalmas tetszetős és ellenálló bevonatok létrehozására beltéri falfelületeken.
A lakóterek falfelületei a leggondosabb használat mellett is megkopnak, koszolódnak. A nagyobb igénybevételnek kitett közösségi terekben (tantermek, rendelők, ügyfélterek, lépcsőházak) ez a folyamat még gyorsabban lejátszódik. Érdemes a lakásokban legalább 3-5 évente, közösségi terekben akár 1-2 évente is egy-egy tisztasági festéssel felfrissíteni a helyiségeket. Az eredmény meglepően látványos, a közérzet sokkal jobb, elég csak kijavítani és egy egyszerű fehér falfestékkel átgurítani a falakat. A fehér falak letisztult egyszerűsége megfelelő azokban a terekben, ahol kevésbé jelenik meg az ott élők ízlése, egyedisége.
Felhordható cement, beton, gipsz és gipszkarton, papír- és üvegszövet tapétára, valamint korábban diszperziós festékkel bevont felületekre. Hengerrel vagy airless szórással felhordva is dekoratív, matt, fehér bevonatot hoz létre.
Tárolás: A még fel nem használt vagy megmaradt festéket tárolja hőtől és közvetlen napfénytől védve az eredeti, jól lezárt csomagolásban +5 és +30 °C között. FAGYVESZÉLYES!
Kiadósság: 13 m² / L Száradási idő: 2 - 4 óra Ajánlott rétegszám: 2 Páraáteresztő: igen Vízbázisú: igen Tűzveszélyes: nem
| Kellékszavatosság | 2 év |
| Termék magassága | 30 cm |
| Termék szélessége | 38 cm |
| Termék mélysége | 29.9 cm |
| Felhasználási idő | A gyártástól számított 4 év. A lejárat és a gyártási szám a termék csomagolásán található. |
| Felhordási felület | beltéri falfelület |
| Fényesség | Matt |
| Hígíthatóság | A festék felhasználásra kész, hígítást általában nem igényel. |
| Javasolt rétegszám | 2 réteg |
| Kiadósság | 13 m2/l |
| Kiszerelés | 15 liter |
| Száradási idő | 3 óra |
| Szín | fehér |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat