Leírás és Paraméterek
DeWalt DXPW004E 3.0 KW-os magasnyomású mosó - 150 bar
Hideg vizes, magasnyomású mosó, félprofesszionális és otthoni használatra tervezve. Alapvetően járművek vagy műhelyek tisztítására lett tervezve, legyen szó könnyen vagy nehezen eltávolítható szennyeződésekről, nagy felületekre méretezve.
A gép maximálisan 150 bar nyomást képes biztosítani, 600 L/óra átfolyási érték mellett. 3.0 KW-os, egyfázisú villanymotorral hajtott, 1450 ford/perces fordulatszámra képes szivattyúval, túlmelegedés védelemmel.
Masszív fém fogantyú, puha, gumírozott markolattal.
A gép mellett a csomag tartalma, 3/8"-os szórópisztoly, egy szórófej, egy magas/alacsony nyomású lándzsa és egy 8 m-es tömlő.
| Termék típusa | magasnyomású mosó |
| Meghajtás | 230 V |
| Szivattyú | Annovi és Reverberi |
| Szivattyú típusa | soros, 3 hengeres |
| Dugattyú anyaga | kerámia |
| Max fordulat | 1450 rpm |
| Max nyomás | 150 bar |
| Max áramlási sebesség | 600 L/óra vagy 10 L/perc |
| Tömlőhossz | 8 m |
| Súly | 42 kg |
| Méretek | 65 x 46 x 100 cm |
Hasonló termékek
542.850 Ft
(427.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
551.410 Ft
(434.181 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
572.365 Ft
(450.681 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
327.020 Ft
(257.496 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
311.480 Ft
(245.260 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
301.480 Ft
(237.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
298.585 Ft
(235.106 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
291.550 Ft
(229.567 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
291.475 Ft
(229.508 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
281.080 Ft
(221.323 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat