Leírás és Paraméterek
DeWalt DXPW003E 2.9 KW-os magasnyomású mosó -160 bar
Hideg vizes, magasnyomású mosó, félprofesszionális használatra tervezve. Alapvetően járművek vagy műhelyek tisztítására lett tervezve, legyen szó könnyen vagy nehezen eltávolítható szennyeződésekről.
A gép maximálisan 160 bar nyomást képes biztosítani, 630 L/óra átfolyási érték mellett. 2.9 KW-os, egy fázisú villanymotorral hajtott, 2800 ford/perces, 3 kerámia bevonatú dugattyús szivattyúval.
Masszív fém fogantyú, puha, gumírozott markolattal.
A gép mellett a csomag tartalma, szórópisztoly és egy 8 m-es tömlő.
| Termék típusa | magasnyomású mosó |
| Meghajtás | 230V |
| Szivattyú | Annovi és Reverberi |
| Szivattyú típusa | soros, 3 hengeres |
| Dugattyú anyaga | kerámia |
| Max fordulat | 2800 rpm |
| Max nyomás | 160 bar |
| Max áramlási sebesség | 630 L/óra vagy 10.5 L/perc |
| Tömlőhossz | 8 m |
| Súly | 25 kg |
| Méretek | 42 x 40 x 72 cm |
Hasonló termékek
291.475 Ft
(229.508 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
291.550 Ft
(229.567 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
298.585 Ft
(235.106 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
301.480 Ft
(237.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
258.125 Ft
(203.248 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
311.480 Ft
(245.260 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
246.015 Ft
(193.713 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
235.900 Ft
(185.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
327.020 Ft
(257.496 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat