Leírás és Paraméterek
DEWALT DWS774-QS
A klasszikus gérfűrész legújabb, magasabb szintű változata, új 1400W-os motorral minden anyag vágására alkalmassá teszi a készüléket. Az XPS vágásvonal jelző rendkívül pontos vágást biztosít és jól láthatóvá teszi a munkafelületet. Pontosan megmunkált asztal és vezető a legigényesebb munkákra is alkalmassá teszik, továbbfejlesztett porelszívási hatékonysággal.
Integrált rögzítőszerkezet a gyakran használt szögek gyors beállításához, 15, 22.5, 30, 45 foknál. Szögvágási tartomány egészen 50 fokig terjed.
Fix jobb és bal oldali vezető, beosztással ellátva megfelelő anyag rögzítést biztosít, az oldal fogantyúnak köszönhetően könnyen szállítható.
Kizárólag famegmunkálásra alkalmas. Fémre TILOS használni.
| Körfűrészlap átmérő | 165 - 216 mm |
| Felvett teljesítmény | 1400 W |
| Leadott teljesítmény | 1100 W |
| Fordulatszám | 4500 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 216 mm |
| Fűrészlap furat | 30 mm |
| Gérvágó kapacitás (jobb/bal) | 48/48 ° |
| Vágáskapacitás 90°/45° (szélesség x magasság) | 173 x 62 mm |
| Vágáskapacitás 90°/90° (szélesség x magasság) | 250 x 62 mm |
| Vágáskapacitás 90°/90° (szélesség x magasság) | 250 x 60 mm |
| Vágáskapacitás 45°/90° (szélesség x magasság) | 177 x 62 mm |
| Vágáskapacitás 45°/90° (szélesség x magasság) | 177 x 60 mm |
| Vágáskapacitás 90°/45° (szélesség x magasság) | 265 x 48 mm |
| Vágáskapacitás 45°/45°-nál | 190 x 48 mm |
| Max. vágásmélység | 70 mm |
| Tömeg | 12.0 kg |
| Akusztikus nyomás | 104 dB(A) |
Hasonló termékek
158.770 Ft
(125.016 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
253.560 Ft
(199.654 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
30.500 Ft
(24.016 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat