Leírás és Paraméterek
DEWALT DWS520KT-QS
A párhuzamvezetős merülőfűrész egyenletes és sima vágást tesz lehetővé. A fűrészlap megakadása esetén a szerszám nem mozdul el az ezt biztosító visszarántást megakadályozó funkciónak köszönhetően. Elektronikus fordulatszám szabályozás biztosítja az adott anyagnak megfelelő fordulatszámot.
A csatlakoztatható burkolat 90 %-os porelszívást biztosít.
Tartozékok: Szerszámos láda, 48 fogú körfűrészlap
| Névleges teljesítményfelvétel | 1 300 W |
| Körfűrészlap átmérő | 165 mm |
| Belső furat átmérő | 20 mm |
| Vágási mélység (90°) | 59 mm |
| Vágási mélység (45°) | 44 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 1750 - 4200 1/min |
| Hosszúság | 303 mm |
| Magasság | 2 650 mm |
| Súly | 5,1 kg |
| Hangteljesítmény | 103,0 dB (A) |
| Hangteljesítmény bizonytalansága | 3,0 dB (A) |
| Hangnyomás | 92,0 dB (A) |
| A hangnyomás bizonytalansága | 3,0 dB (A) |
| K 1 bizonytalanság (rezgés) | 1,5 m / s² |
Hasonló termékek
161.140 Ft
(126.882 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
163.510 Ft
(128.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
144.555 Ft
(113.823 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
144.555 Ft
(113.823 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
177.070 Ft
(139.425 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
180.400 Ft
(142.047 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
137.445 Ft
(108.224 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
136.465 Ft
(107.453 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat