Leírás és Paraméterek
DEWALT DWH050-XJ
Használata pormentes munkakörülményt eredményez. Max.52mm átmérőig használható korlátlan furatmélységig
Kompatibilis minden professzionális porelszívó berendezéssel
Tartós gumírozott tömítés segíti a tapadást a legtöbb kőzet felületen
Cserélhető fejek az optimális porelszívás érdekében
| Befogó átmérő | 0-38 & 38-52 mm |
| Max. fúrószár átmérő | 52 mm |
| Elszívó cső hossza | 90 mm |
| Csőátmérő | 44 mm |
| Tömeg | 0.6 kg |
| Magasság | 57 mm |
| Hosszúság | 375 mm |
| Szélesség | 173 mm |
Hasonló termékek
42.655 Ft
(33.587 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
52.135 Ft
(41.051 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Raktáron
30.805 Ft
(24.256 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
30.805 Ft
(24.256 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
23.970 Ft
(18.874 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
66.350 Ft
(52.244 Ft + ÁFA)
Raktáron
23.695 Ft
(18.657 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat