Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE7485-QS
Fogasléces párhuzamvezető rendszer az asztal mindkét oldalára rögzíthető, egyedülállóan pontos beállíthatósággal
A vezető rendszer 622 mm-es vágáskapacitást biztosít nagyobb darabok méretre vágásához
Túlterhelés védelem megfelelő teljesítményt biztosít kemény, nedves vagy fagyott faanyagok vágásához is
Tartozékok: 24 fogú SERIES30 fűrészlap, szögvezető, tárcsarögzítő, párhuzamvezető, porelszívó csatlakozó, tolófa
| Teljesítmény | 1850 W |
| Fordulatszám | 5800 /perc |
| Fűrészlap (átmérő x furat) | 210 x 30 mm |
| Szögvágás | -3 - 48° |
| Hosszvágás-kapacitás | 622 mm |
| Max. vágásmélység (90°/45°) | 65 /45 mm |
| Asztal méret | 485 x 485 mm |
| Tömeg | 22 kg |
| Max. tépési kapacitás (jobbra) | 622 mm |
| Max. tépési kapacitás (balra) | 318 mm |
Hasonló termékek
244.965 Ft
(192.886 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
225.125 Ft
(177.264 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
217.680 Ft
(171.402 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
263.040 Ft
(207.118 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
210.905 Ft
(166.067 Ft + ÁFA)
Raktáron
208.535 Ft
(164.201 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
194.315 Ft
(153.004 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
189.655 Ft
(149.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat