Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE6411-QS
A tépőzáras csiszolópapír gyorsabb papírcserét, jobb porelszívást és hatékonyabb csiszolást eredményez
Teljesen szigetelt golyóscsapágyak hosszabb élettartamot biztosítanak
Rezgéscsillapított kivitel, kényelmes munkavégzés
Tartozék: porzsák beépített csatlakozóval
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Teljesítmény | 200 - 250 W |
| Felvett teljesítmény | 230 W |
| Rezgésszám | 14000 /perc |
| Rezgéskör átmérő | 1.6 mm |
| Papír méret | 140x115 mm |
| Talpméret | 108x115 mm |
| Tömeg | 1.28 kg |
| Hosszúság | 160 mm |
| Magasság | 135 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 4.0 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 82 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező | 3.0 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 93 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező | 3.0 dB(A) |
Hasonló termékek
35.365 Ft
32.490 Ft
(25.583 Ft + ÁFA)
8%
Raktáron
49.765 Ft
(39.185 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
26.680 Ft
(21.008 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
21.470 Ft
(16.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
20.705 Ft
(16.303 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
19.180 Ft
(15.102 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
15.290 Ft
(12.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat