Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE6005-QS
Precíz és kényelmes 10mm-es golyóscsapágyazott másolórendszer
Tengelyrögzítő szerkezet a gyors és biztonságos szerszámcseréhez
Változtatható sebességszabályozás 16.000-34.000 rpm lehetővé teszi a marófej optimalizált alkalmazását
D-bázis kialakítása lehetővé teszi a felhasználó számára a maximális felfekvést a munkadarabon
Tartozékok: D alakú alaptalp, 6 mm-es(1/4" UK) befogópatron, másolórendszer, ütköző, 17mm-es villáskulcs, porelszívó adapter
| Marási mélység | 15 - 35 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 13 000 - 34 000 /min |
| Felvett teljesítmény | 590 W |
| Leadott teljesítmény | 340 W |
| Üresjárati fordulatszám | 16000 - 34000 /perc |
| Marólöket | 22 mm |
| Befogópatron méret | 6 (1/4" GB / LX) mm |
| Legnagyobb maróátmérő | 29 mm |
| Tömeg | 1.5 kg |
| Hosszúság | 110 mm |
| Magasság | 205 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 78 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 89 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
101.990 Ft
(80.307 Ft + ÁFA)
Raktáron
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
55.530 Ft
(43.724 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
43.850 Ft
(34.528 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
146.920 Ft
(115.685 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
154.030 Ft
(121.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
31.305 Ft
(24.650 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat