Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE576K-QS
Nagynyomatékú, tartós, erőteljes meghajtómotor
DEWALT vezetősín rendszerhez csatlakoztatható biztosítva a gyors és egyszerű munkavégzést
Általános hossz- és keresztvágó fűrész
Segédfogantyú kétkezes működtetéshez
Tartozékok: 24 fogú fűrészlap, hasítóék, fűrészlap rögzítő, koffer, porelszívó csatlakozás
| Körfűrészlap átmérő | 165 - 216 mm |
| Vágási tartomány (90°) | 61 - 66 mm |
| Felvett teljesítmény | 1600 W |
| Leadott teljesítmény | 1000 W |
| Üresjárati fordulatszám | 5200 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 190 mm |
| Fűrészlap furat | 30 mm |
| Szögvágás | 57 ° max. |
| Max. vágásmélység 90°-nál | 61 mm |
| Max. vágásmélység 90°-nál (vezetősínnel) | 57 mm |
| Max. vágásmélység 45°-nál | 43 mm |
| Max. vágásmélység 45°-nál (vezetősínnel) | 39 mm |
| Tömeg | 4.0 kg |
| Hosszúság | 355 mm |
| Magasság | 245 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 89 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 100 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
104.265 Ft
(82.098 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.355 Ft
99.990 Ft
(78.732 Ft + ÁFA)
2%
Raktáron
102.070 Ft
(80.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.900 Ft
(80.236 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
120.855 Ft
(95.161 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
81.518 Ft
(64.187 Ft + ÁFA)
14%
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat