Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE575K-QS
Nagy nyomatékú, tartós, erőteljes meghajtómotor, stabil blokk felépítés, alacsony vibráció, hosszú élettartam. Precíz skála a vágásmélység pontos beállításához, egészen 67 mm-ig. 57 fokig állítható szögvágási tartomány.
Ez a gép egyedi kofferben kerül szállításra.
| Körfűrészlap átmérő | 165 - 216 mm |
| Vágási tartomány (90°) | 67 - 130 mm |
| Felvett teljesítmény | 1600 W |
| Leadott teljesítmény | 1000 W |
| Üresjárati fordulatszám | 5200 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 190 mm |
| Fűrészlap furat | 30 mm |
| Szögvágás | 57 ° max. |
| Max. vágásmélység 90°-nál | 67 mm |
| Max. vágásmélység 45°-nál | 49 mm |
| Tömeg | 4.0 kg |
| Hosszúság | 355 mm |
| Magasság | 245 mm |
Hasonló termékek
94.790 Ft
81.518 Ft
(64.187 Ft + ÁFA)
14%
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.900 Ft
(80.236 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.070 Ft
(80.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.355 Ft
99.990 Ft
(78.732 Ft + ÁFA)
2%
Raktáron
104.265 Ft
(82.098 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat