Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE560-QS
Kényelmes, kiegyensúlyozott felépítésű körfűrész 65 mm vágásmélységig, nagyteljesítményű 1350W-os motor megnövelt vágásteljesítménnyel. A porelfúvó rendszer tiszta vágásvonalat eredményez, csatlakoztatható a DEWALT Airlock rendszerhez kivalló porelszívást eredményezve.
Koffer nélkül, kartondobozba szállítva.
| Körfűrészlap átmérő | 165 - 216 mm |
| Vágási tartomány (90°) | 61 - 66 mm |
| Felvett teljesítmény | 1350 W |
| Leadott teljesítmény | 850 W |
| Üresjárati fordulatszám | 5500 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 184 mm |
| Fűrészlap furat | 16 mm |
| Szögvágás | 48 ° max. |
| Max. vágásmélység 90°-nál | 65 mm |
| Max. vágásmélység 45°-nál | 42 mm |
| Tömeg | 3.7 kg |
| Hosszúság | 286 mm |
| Magasság | 226 mm |
| Hangnyomás | 88 dB(A) |
Hasonló termékek
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
73.460 Ft
(57.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
81.755 Ft
(64.374 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.015 Ft
39.990 Ft
(31.488 Ft + ÁFA)
11%
Raktáron
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
81.518 Ft
(64.187 Ft + ÁFA)
14%
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
37.200 Ft
(29.291 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat