Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE550-QS
Kényelmes, kiegyensúlyozott felépítésű körfűrész 55 mm vágásmélységig
Nagyteljesítményű 1200W-os motor megnövelt vágásteljesítményt biztosit
Az új védőburkolat kialakítása megkönnyíti a vágásvonal jó láthatóságát
A porelfúvó rendszer tiszta vágásvonalat eredményez
Tartozékok: 24 fogú fűrészlap, hasítóék, porelszívó csatlakozó, fűrészlap rögzítő
| Körfűrészlap átmérő | 165 - 216 mm |
| Vágási tartomány (90°) | 0.01 - 55 mm |
| Felvett teljesítmény | 1200 W |
| Leadott teljesítmény | 750 W |
| Üresjárati fordulatszám | 5500 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 165 mm |
| Fűrészlap furat | 20 mm |
| Szögvágás | 48 ° max. |
| Max. vágásmélység 90°-nál | 55 mm |
| Max. vágásmélység 45°-nál | 35 mm |
| Tömeg | 3.6 kg |
| Hosszúság | 286 mm |
| Magasság | 226 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 88 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 99 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
66.350 Ft
(52.244 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
73.460 Ft
(57.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.015 Ft
39.990 Ft
(31.488 Ft + ÁFA)
11%
Raktáron
81.755 Ft
(64.374 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
37.200 Ft
(29.291 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
36.430 Ft
27.790 Ft
(21.882 Ft + ÁFA)
24%
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat