Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE496-QS
A porelszívó rendszer véd a kopástól, növelve ezzel a szerszám élettartamát
Lágyindítás és indítóáramkorlátozás, mely meggátolja a visszacsapást
Anti-vibrációs oldalfogantyú a nagyobb kényelemért
A túlterhelés elleni védelem megakadályozza a motor túlmelegedését, és leállítja a sarokcsiszolót, amíg az lehűl
Tartozékok: pótfogantyú, szorítóanya, szerelő szerszám, védőburkolat sarokcsiszolóhoz
| Csiszolótányér-átmérő | 201 - 250 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 5 000 - 25 500 /min |
| Korongátmérő | 230mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 2 600 W |
| Üresjárati fordulatszám | 6 500 1/min |
| Tárcsaátmérő | 230 mm |
| Szerszám felfogatás | M14 |
| Súly | 5,4 kg |
Hasonló termékek
81.215 Ft
(63.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
80.570 Ft
(63.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
78.200 Ft
(61.575 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
75.855 Ft
(59.728 Ft + ÁFA)
Raktáron
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat