Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE492SDT-QS
DEWALT DWE492S-QS Sarokcsiszoló
Roncsoló anyagrészekkel szemben védett motor, nagyobb tartósság
Két pozícióban rögzíthető oldalfogantyú kényelmes munkavégzést tesz lehetővé
Tengelyrögzítő gyors tárcsa cserét biztosít
Gyors szénkefe csere az erre a célra kialakított nyíláson keresztül
DEWALT DWE4207 sarokcsiszoló
Áramkimaradás kapcsoló megakadályozza a véletlenszerű indítást.
Nagy hatékonyságú motor kialakítás teljesítményt javít a nehezebb alkalmazásoknál.
A lágyindítás meggátolja a visszacsapást
Porkilökő rendszer eltávolítja a szennyeződések nagy részét a motorba áramló levegőből megakadályozva az alkatrészek sérüléseit, ezáltal jelentősen megnöveli a készülék élettartamát
Tartozékok: védőbura, oldalfogantyú, szerszámkoffer, körmöskulcs
| Csiszolótányér-átmérő | 201 - 250 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 5 000 - 25 500 /min |
| Korongátmérő | 230mm |
| DEWALT DWE492 sarokcsiszoló | |
| Felvett teljesítmény | 2200 W |
| Üresjárati fordulatszám | 6600 /perc |
| Tárcsaátmérő | 230 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 5.2 kg |
| Hosszúság | 490 mm |
| Magasság | 151 mm |
| DEWALT DWE4207 Sarokcsiszoló | |
| Felvett teljesítmény | 1010 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.2 kg |
| Hosszúság | 285 mm |
| Magasság | 80 mm |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
