Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE492-QS
230 mm-es indítóáramkorlátozású sarokcsiszoló, amely meggátolja a visszacsapást. Két pozícióban állítható oldalfogantyú kényelmes munkavégzést tesz lehetővé akár hosszabb időre is. Tengelyrögzítő gyors tárcsa cserét biztosít.
Ez a kiszerelés a gép mellett oldalfogantyút, burkolat, tárcsarögzítőt és a szükséges szerszámot tartalmazza.
| Felvett teljesítmény | 2200 W |
| Üresjárati fordulatszám | 6600 /perc |
| Tárcsaátmérő | 230 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 5.2 kg |
| Hosszúság | 490 mm |
| Magasság | 151 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 7.1 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező | K1 (vibráció) 2.0 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 5.0 m/s2 |
| Hangnyomás | 94 dB(A) |
Hasonló termékek
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
59.840 Ft
(47.118 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
58.800 Ft
(46.299 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
64.565 Ft
(50.839 Ft + ÁFA)
Raktáron
66.350 Ft
(52.244 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat