Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE490-QS
Roncsoló anyagrészekkel szemben védett motor, nagyobb tartósság
Két pozícióban rögzíthető oldalfogantyú kényelmes munkavégzést tesz lehetővé
Tengelyrögzítő gyors tárcsa cserét biztosít
Gyors szénkefe csere az erre a célra kialakított nyíláson keresztül
Tartozékok: tárcsaburkolat, oldalfogantyú, tárcsarögzítő, szerszám
| Korongátmérő | 230mm |
| Felvett teljesítmény | 2000 W |
| Üresjárati fordulatszám | 6600 /perc |
| Tárcsaátmérő | 230 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 5.2 kg |
| Hosszúság | 490 mm |
| Magasság | 151 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 7.1 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 2.0 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 5.0 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 92 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 104 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
59.840 Ft
(47.118 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
64.565 Ft
(50.839 Ft + ÁFA)
Raktáron
52.135 Ft
(41.051 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
52.135 Ft
(41.051 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
