Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4557-QS
A porkilökő rendszer megvédi készülékét a szálló részecskéktől megnövelve az élettartamot
Szerszám nélkül állítható burkolat
Tartós műgyanta bevonatú tekercsek
Három pozícióban rögzíthető oldalfogantyú vágó és csiszoló üzemmódban a nagyobb kiegyensúlyozottság érdekében
Tartozékok: szerszám nélkül alítható védőburkolat, rezgéscsillapított oldalfogantyú, tárcsarögzítő, szerszám
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 230mm |
| Felvett teljesítmény | 2400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 8500 /perc |
| Tárcsaátmérő | 180 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 5.5 kg |
| Hosszúság | 520 mm |
| Magasság | 145 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 9.0 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 96 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 107 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.645 Ft
(77.673 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
81.215 Ft
(63.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
80.570 Ft
(63.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat