Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4377-QS
DeWalt DWE4377-QS elektromos sarokcsiszoló 1700W-os kefe mentes motorja akár 15%-al erősebb, és akár 5X tartósabb mint a szénkevés társai
A lágyindítás meggátolja a visszacsapást, elektronikus fékkel el látva
Roncsoló anyagrészekkel szemben védett motor nagyobb tartósságot eredményez
Karcsú készüléktest kényelmes munkavégzést tesz lehetővé
Tartozékok: 1x Védőburkolat sarokcsiszolóhoz, 1x Pótfogantyú, 1x Szorítóanya, 1x Szerelő szerszám
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1 700 W |
| Üresjárati fordulatszám | 2200 - 10500 1/min |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Szerszám felfogatás | M14 |
| Súly | 2,53 kg |
| Hossz | 300 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Kéz / kar rezgés – csiszolás | 9,4 m / s² |
| K 1 bizonytalanság (rezgés) | 2,5 m / s² |
| Kéz / kar rezgés – csiszolás | 7,5 m / s² |
| K 2 bizonytalanság (rezgés) | 1,5 m / s² |
| Hangnyomás | 91 dB (A) |
| A hangnyomás bizonytalansága | 3 dB (A) |
| A hangteljesítmény bizonytalansága | 3 dB (A) |
Hasonló termékek
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
116.115 Ft
102.182 Ft
(80.458 Ft + ÁFA)
12%
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.070 Ft
(80.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat