Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4369-QS
DeWalt DWE4369-QS elektromos sarokcsiszoló 1700W-os kefe mentes motorja akár 15%-al erősebb, és akár 5X tartósabb mint a szénkevés társai
A lágyindítás meggátolja a visszacsapást, elektronikus fékkel el látva
Roncsoló anyagrészekkel szemben védett motor nagyobb tartósságot eredményez
Karcsú készüléktest kényelmes munkavégzést tesz lehetővé
Tartozékok: 1x Védőburkolat sarokcsiszolóhoz, 1x Pótfogantyú, 1x Szorítóanya, 1x Szerelő szerszám
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1 700 W |
| Üresjárati fordulatszám | 1800 - 8000 1/min |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Szerszám felfogatás | M14 |
| Hosszúság | 345 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Súly | 2,53 kg |
Hasonló termékek
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.070 Ft
(80.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
100.070 Ft
(78.795 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
