Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4277-QS
Áramkimaradás kapcsoló megakadályozza a készülék véletlen újraindulását. A kapcsolót gondosan vissza kell állítani, mielőtt a készüléket elindítja
Túlterhelés védelem megakadályozza a készülék túlmelegedését és csökkenti a teljesítményt a motor lehűléséig
Porkilökő rendszer eltávolítja a szennyeződések nagy részét a motorba áramló levegőből megakadályozva az alkatrészek sérüléseit, ezáltal jelentősen megnöveli a készülék élettartamát
Rezgéscsillapított oldalfogantyú kényelmes munkavégzést tesz lehetővé
Tartozékok: szerszám nélküli burkolat, rezgéscsillapított oldalfogantyú, tárcsarögzítő, szerszám
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Felvett teljesítmény | 1500 W |
| Üresjárati fordulatszám | 10500 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.6 kg |
| Hosszúság | 315 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 9.1 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 2.9 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 89 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 100 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
52.135 Ft
(41.051 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
51.925 Ft
(40.886 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
48.580 Ft
(38.252 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
47.395 Ft
(37.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.490 Ft
(35.819 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
58.800 Ft
(46.299 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.025 Ft
(35.453 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
