Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4257-QS
Nyomaték határolós kuplunggal ellátott gép, ami csökkenti a maximális nyomatékot, az áramkimaradás kapcsoló megakadályozza a készülék véletlen újraindulását. Porkilökő rendszer eltávolítja a szennyeződések nagy részét a motorba áramló levegőből megakadályozva az alkatrészek sérüléseit, ezáltal jelentősen megnöveli a készülék élettartamát.
Rezgéscsillapított oldalfogantyú, új kialakítású, szerszám nélkül állítható burkolat és műgyanta bevonatú tekercsek nagyobb tartósságot biztosítanak.
Anti-lock tárcsarögzítő megakadályozza a tárcsa túlzott megszorítását.
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Felvett teljesítmény | 1500 W |
| Üresjárati fordulatszám | 2800 - 10000 fordulat/perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.6 kg |
| Hosszúság | 315 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 8.3 m/s2 |
Hasonló termékek
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
59.840 Ft
(47.118 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
58.800 Ft
(46.299 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
64.565 Ft
(50.839 Ft + ÁFA)
Raktáron
66.350 Ft
(52.244 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat