Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4238-QS
Porkilökő rendszer eltávolítja a szennyeződések nagy részét a motorba áramló levegőből megakadályozva az alkatrészek sérüléseit, ezáltal jelentősen megnöveli a készülék élettartamát
Anti-lock tárcsarögzítő megakadályozza a tárcsa túlzott megszorítását
Roncsoló anyagrészekkel szemben védett motor, nagyobb tartósságot eredményez
Rezgéscsillapított oldalfogantyú kényelmes és hosszútávon is fáradtság mentes munkavégzést tesz lehetővé
| Korongátmérő | 125mm |
| Felvett teljesítmény | 1400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 150 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.6 kg |
| Hosszúság | 300 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 7.0 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 91 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 102 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
59.840 Ft
(47.118 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
58.800 Ft
(46.299 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
64.565 Ft
(50.839 Ft + ÁFA)
Raktáron
66.350 Ft
(52.244 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat