Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4237-QS
Nagy teljesítményű motor, lágyindítással kiegészítve. Karcsú készüléktest kényelmes munkavégzést tesz lehetővé, segítve a szűk helyeken való munkavégzést. Anti-lock tárcsarögzítő megakadályozza a tárcsa túlzott megszorítását, szerszám nélkül állítható burkolat pedig könnyíti az alkalmazkodást.
Az áramkimaradás kapcsolónak köszönhetően a gép nem indul automatikusan újra az áramkimaradás megszűnése után.
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Felvett teljesítmény | 1400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11500 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.2 kg |
| Hosszúság | 285 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Hangnyomás | 89 dB(A) |
Hasonló termékek
52.135 Ft
(41.051 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
51.925 Ft
(40.886 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
48.580 Ft
(38.252 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
47.395 Ft
(37.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.490 Ft
(35.819 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
58.800 Ft
(46.299 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.025 Ft
(35.453 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Fekete József
|
2023. 10. 19.
A cégnél már sokféle sarokcsiszolót kipróbáltunk. Eddig ezek a gépek messze a legjobbak! Volt már több nagy neves márka a kezünk alatt, név nélkül:( A piros amerikai, a német, ami kék, az oroginal ami szintén piros, és így tovább) A DEWALT vált be eddig a legjobban. Mind ár-és érték arányában, mind pedig szervízhálózat szerint értékelném. Ajánlom mindenkinek!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat