Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4206-QS
Keskeny hajtóműház lehetővé teszi a szűk helyen történő munkavégzést
Rezgéscsillapított oldalfogantyú kényelmes és hosszútávon is fáradtságmentes munkavégzést tesz lehetővé
Anti-lock tárcsarögzítő megakadályozza a tárcsa túlzott megszorítását
Új kialakítású, szerszám nélkül állítható burkolat
Tartozékok: szerszám nélküli tárcsaburkolat, rezgéscsillapított oldalfogantyú, tárcsarögzítő, szerszám
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Felvett teljesítmény | 1010 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 115 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.1 kg |
| Hosszúság | 285 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 8.3 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 2.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 89 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 100 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
45.490 Ft
(35.819 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
42.655 Ft
(33.587 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
47.395 Ft
(37.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
41.940 Ft
(33.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
48.580 Ft
(38.252 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
51.925 Ft
(40.886 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
52.135 Ft
(41.051 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
52.135 Ft
(41.051 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
35.545 Ft
(27.988 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
