Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4157-QS
Lágyindítással ellátott, 125 mm-es vezetékes sarokcsiszoló, karcsú készüléktesttel a kényelmes munkavégzésért. Az áramkimaradás kapcsolónak köszönhetően a gép nem indul automatikusan újra az áramkimaradás megszűnése után. Keskeny hajtóműház lehetővé teszi a szűk helyen történő munkavégzést, a műgyanta bevonatú tekercsek nagyobb tartósságot biztosítanak.
Felül elhelyezett tengelyrögzítő gomb maximális vágásmélységet engedélyez.
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Felvett teljesítmény | 900 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11800 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.05 kg |
| Hosszúság | 270 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 11 m/s2 |
| Hangnyomás | 90 dB(A) |
Hasonló termékek
35.365 Ft
31.990 Ft
(25.189 Ft + ÁFA)
10%
Raktáron
35.545 Ft
(27.988 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
32.175 Ft
(25.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
30.180 Ft
(23.764 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
30.160 Ft
(23.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
41.940 Ft
(33.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat